zavřít

Nová láska Liama Payna. Podívejte se kdo je jeho vyvolená

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Devatenáctiletý Liam Payne konečně našel krásku blízkou svému srdci. Kdo je jeho nová láska?

Jeden ze členů skupiny One Direction, Liam Payne, opět nalezl lásku. Po jeho květnovém rozchodu s tanečnicí Danielle Peazer, se kterou byl tři roky, má zase hlavu v oblacích. Jeho novým objevem se stala brunetka Sophia Smith, která společně s Liamem navštěvovala vysokou školu St Peter’s ve Wolverhamptonu v Anglii. Na tuto školu Liam chodil předtím, než se zúčastnil soutěže X Factor.

A že je vztah vážný, se prakticky okamžitě potvrdilo. Sophia totiž letěla za zpěvákem do Los Angeles, aby svého drahého viděla během vystoupení s One Direction na jejich světovém turné. Tam se ukázala po boku Liamovy rodiny, včetně otce,matky a dvou sester. Pár byl několikrát spolu vidět, společně se ukázali například na party v Londýnském klubu Buddha.

Vpravo Sophia Smith

Blízký zdroj ze zpěvákova okolí uvedl, že Sophia je sladká normální holka, která má Liama ráda za to, jaký je a ne protože je slavný. Bohužel stačila chvilka a nová přítelkyně zpěváka si prošla špatnou zkušeností, kdy její účet na Twitteru začaly atakovat nenávistné fanynky Liama s výhružkami vůči její osobě.

Liam Payne bohužel částečně doplatil na pronásledování fanynek u své přítelkyně i v předchozím vztahu s Danielle Peazer, která nevydržela výhružné vzkazy na svém facebookovém profilu a vztah ukončila. 

Tagy: láska vztah přítelkyně


Osobnosti a filmy v článku