zavřít

Nina Dobrev: Objeví se ještě někdy v Upířích denících?

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Šestadvacetiletá bulharsko-kanadská kráska sice z populárního seriálu oficiálně odešla, ale podle prezidenta The CW Mikea Pedowitze se kdykoliv může vrátit zpátky. Myslíte, že této možnosti využije?

zdroj: Profimedia

Pedowitz na úterním panelu Television Critics Association prohlásil, že Nina má u CW dveře otevřené. Stačí jen vejít…

"Za šest let co v tom seriálu účinkovala, odvedla vynikající práci. Kdykoliv se bude chtít vrátit zpět, rádi ji přivítáme."

Samotná Dobrev v květnu přiznala, že učinit rozhodnutí odejít z Upířích deníků vůbec nebylo jednoduché. Podle svých vlastních slov se cítila vnitřně rozpolcená.

"Velmi dobře jsem si uvědomovala, jak jsem šťastná – a jak šťastná jsem byla posledních šest let – že mám tuto úžasnou rodinu a velmi dobře jsem si uvědomovala i to, jak moc mi bude chybět," svěřila magazínu People.

Tvůrce seriálu se zatím zaměřili především na postavy Damona (Ian Somerhalder) a Stefana (Paul Wesley). Přestože je to dobrá myšlenka, většina fanoušků Upířích deníků by nepochybně byla raději, kdyby v nich Nina bývala zůstala. Nezbývá než doufat, že se jí jednoho dne po jejích milovaných "příbuzných" zasteskne natolik, aby Pedowitze vzala za slovo.

Tagy: seriál návrat


Osobnosti a filmy v článku