zavřít

Nicolas Cage si koupil hrobku ve tvaru pyramidy

- Magazín autor: red

Až jednou herec Nicolas Cage zemře, bude odpočívat v hrobce jako egyptský faraón. Přestože se potýká s vážnými finančními problémy, investoval na hřbitově v New Orleans do tří metrů vysoké hrobky ve tvaru pyramidy.

Cena hrobky zatím nebyla zveřejněna, ale pokud se jedná o částku vyššího řádu, herec ji zcela rád zatají. Dluží totiž, kam se podívá. Loni se s ním soudila banka o téměř devět milionů dolarů, teď ho banka East West zažalovala o další dva miliony dolarů. Kvůli finančním problémům musí rozprodávat své nemovitosti, mj. dvě historické budovy v New Orleans.

Dražba jeho nemovitostí ale není úspěšná. Na počátku dubna zkrachovaly dvě aukce jeho domů. Budovy v Malibu začínaly na vyvolávací ceně 10 milionů dolarů – asi 190 milionů korun. To by přitom stačilo pokrýt první dluh, který činí 8 878 886,82 dolaru, asi 168 milionů korun. Herec přišel nejen o domy v Malibu, ale bance připadla také nemovitost v Bel Air. Za tu chtěl Nicolas 11 milionů dolarů (asi 208 milionů korun), jenže ani v tomto případě se nenašel kupec ochotný zaplatit tuto částku.

Tagy: nicolas cage