zavřít

Nicki Minaj si vyrazila ven bez podprsenky a bez trička a ukázala božské vnady!

- Magazín autor: Tevi

Nicki je slušná dívka, která občas šokuje okolí. Nejčastěji tím, že ukáže svoje obrovské vnady.

 Třicetiletá rapperka si vyrazila do studia na natáčení talk show v poněkud neobvyklém outfitu. To, že extravagancí Nicki oplývá je známé všem a všude, tentokrát ale překvapila i otrlé. Doma nechala podprsenku, což by tak moc ani nevadilo, jenže zřejmě zapomněla i tričko.

Nicki Minaj

Přes svá dmoucí se ňadra si přehodila jen černý kabátek, který by obvykle sloužil jako podzimní doplněk přes oděv například do práce. Nicki ale neváhala a malinkatý kousek oděvu hrdě přehodila přes svá ňadra.

Nicki Minaj

Cílem nebylo ho více zapínat, proto celkem klidně zapnula jenom jeden knoflíček. Konec konců proč ne, od pobuřování má šoubyznys Miley Cyrus, Nickiina ňadra jsou decentně skrytá a naštěstí hodně pevná.

Nicki Minaj

Svůj obleček doplnila o kožené kalhoty a boty od Versace. Na svoje módní výstřelky si Niki sama dost dobře vydělává, jelikož jen v posledním roce vydělala více než 630 miliónů korun a to především za roli porotkyně v American Idol, prodej svých parfémů, oblečení a reklamních kampaní. Také se podle časopisu Forbes stala jedinou ženou v kategorii Hip-Hop Cash Kings, tedy nejvýdělečnějších interpretů v kategorii hip hop.

Tagy: prsa Forbes Versace American Idol


Osobnosti a filmy v článku