zavřít

Nejpopulárnější osobnosti proti sobě, Cina nebo Gránský?

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

O přízeň fanoušků se dnes utkají 2 herci, jejichž profily navštěvovali uživatelé za poslední měsíc nejvíce. První z nich je Jan Cina, který mimo jiné, vyhrál druhou řadu populární soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Jako druhý se vám představí taktéž úspěšný účastník již zmiňované soutěže David Gránský. Kterého z těchto dvou sympaťáků máte raději?

Jan Cina

Jan Cina je český herec. Dětskou roli si zahrál už ve filmu Smradi z roku 2002, jednu z hlavních pak v Místech. Účinkoval v televizních pořadech a seriálech, na divadelních prknech i v dabingu. Působí i jako moderátor. V roce 2007 maturoval na hudebně dramatickém oddělení Pražské konzervatoře a v roce 2009 zde zakončil studium. Studoval alternativní a loutkové divadlo na DAMU. Více.

Vánoční hvězda - Jan Cina

Více fotek

Kompletní filmografie Jana Ciny

David Gránský

David Gránský je český zpěvák a herec. Širšímu publiku se představil v roce 2008 v pěvecké reality show X Factor, kde se dostal do finále ve skupině 15-24 let. O tři roky později, tedy v roce 2011, přišel jeho divadelní debut v muzikálu Naháči. V roce 2012 se zúčastnil konkurzu na muzikál Pomáda. Více.

Ohnivý kuře - David Gránský

Více fotek

Kompletní filmografie Davida Gránského

Jan Cina VS David Gránský

  1. Kterého z těchto dvou sympaťáků máte raději?

Přidejte se do fanklubu svého oblíbeného herce!
Fanklub Jan Cina
Fanklub David Gránský

Tagy: herec souboj

Zdroje: Vlastní


Osobnosti a filmy v článku