zavřít

Nejpodivnější požadavky celebrit: Je libo kadidlo či panáka s růžovým ochlupením?

- Magazín autor: Kateřina Vodrážková

Víte, bez čeho se vaše oblíbené celebrity neobejdou? Kdo požaduje kvanta květin, kadidlo nebo zbrusu nová toaletní sedátka?

Být slavný vždy neznamená chovat se jako primadona, ale mnoho známých osobností si přece jen občas řekne o nějakou tu podivnou věc.

Jako první se podíváme na zub překrásné zpěvačce a bývalce Justina Biebera, jednadvacetileté Seleně Gomez. Právě ona na svých vystoupeních vyžaduje vůni kadidla, kyselé okurky a japonskou nudlovou polévku ramen! Selena je zkrátka hlavně přes to jídlo.

To sedmadvacetiletá Lady Gaga se neobejde bez dvou nadýchaných levandulových ručníků a čerstvé žluté levandule a bílé růže. Krom toho si na svém turné tento rok vyžádala i panáka s růžovým ochlupením. Hm?

Lady Gaga

O zpěvačce Nicki Minaj se ví, že je to pořádná divoška! Na svých vystoupeních požaduje celkem běžné věci jako sušené brusinky, syrové mandle, Red Bull, ovocné a sýrové mísy, žvýkačky, rajčatový salát a také čtyřiadvacet lahví vody Dasani, dvanáct při pokojové teplotě a dvanáct při bodu mrazu.

Nicki Minaj

Jednatřicetiletá mamina Britney Spears má určitě mnoho požadavků během vystoupení, ale jeden určitě vítězí. Lidé mimo její tým se na ní nesměli dívat, dokud nebyla z dosahu! Než se tak stalo, koukali prostě do zdi.

Britney Spears

Popová pětapadesátiletá babička Madonna požaduje zbrusu nová záchodová prkénka na každé toaletě, desítky bílých růží a svíčky, které ji mají chránit před negativními vlivy. Hvězdné manýry už jí s věkem asi pustily.

Madonna

Devatenáctiletá kanadská hvězdička Justin Bieber si nepřeje, aby na jeho vystoupeních pouštěli hudbu od jeho ex Seleny Gomez a vůbec, aby na něj nikdo moc nemluvil.

Justin Bieber

Zlobivá sedmadvacetiletá herečka Lindsay Lohan má prý milión požadavků, ale na natáčení chodí nepřipravená. Jeden z jejích požadavků má co dočinění s velikostí jejího přívěsu. Že by měla zálusk na ten největší?

Lindsay Lohan

Zajímavý je požadavek šestatřicetiletého zpěváka Kanye Westa, který na svém řidiči nesnese žádná umělá vlákna na oblečení, ale pouze stoprocentní bavlnu.

Kanye West

 Ruku na srdce, kdo z nás by v takové pozici neměl nějaké zvláštní požadavky?

Tagy: koncert turné požadavky


Osobnosti a filmy v článku