Neil Young se rozvádí
zdroj: Profimedia

Neil Young se rozvádí

15. 9. 2014 – 12:00 | Magazín | Redakce Osobnosti.cz | Diskuze:

Kanadský zpěvák se rozhodl ukončit své šestatřicetileté manželství. Co ho k tomu vedlo?

Příčina rozchodu je poměrně fádní – Neil se zkrátka zakoukal do někoho jiého. Konkrétně do herečky a nadšené ekologické aktivistky Daryl Hannah, se kterou mj. spolupracoval na tvorbě dokumentu o ropných píscích Athabasca. Podle magazínu People jejich románek trvá už několik měsíců.

„Už se to ani nepokouší tajit. Když před několika týdny natáčel nové album, Daryl byla celou dobu na Skypu a ke každé skladbě mu poskytovala zpětnou vazbu. Ostatním přítomným klidně řekl, že jde o jeho přítelkyni,“ prozradil nejmenovaný zdroj.

Neil Young a Daryl Hannah zdroj: Profimedia

Většinu lidí z hudební branže tato zpráva ovšem šokovala. Neil a jeho žena Pegi společně vystupovali a vychovali dvě děti, přičemž jedno z nich (dcera Amber Jean) trpí epilepsií a druhé (syn Ben) se narodilo s DMO. Zatímco řada jiných párů takovou situaci neunese, manželství Neila a Pegi vydrželo… až doteď.

„Náhodou vím, že Young chodí s někým, kdo je svým způsobem jedovatý dravec. A to je karma. Ublíží mu to. Ale chápu, proč se to stalo. Jsem kvůli tomu smutný. Jsem smutný vždy, když vidím lásku zahozenou do kanálu,“ komentoval to Neilův přítel David Crosby.

Hannah ani Young se k této politováníhodné záležitosti zatím nevyjádřili.

Zatím bez komentáře, buďte první!

Osobnosti a filmy v článku