Natalie Portman: Škoda, že je Jake Gyllenhaal ošklivý
zdroj: tisková zpráva

Natalie Portman: Škoda, že je Jake Gyllenhaal ošklivý

26. 11. 2009 – 22:40 | Magazín | red | Diskuze:

Herečka Reese Witherspoon má štěstí, že je Jake Gyllenhaal ošklivý. Jinak by jí ho přebrala kolegyně Natalie Portman. Ta totiž hvězdu Zkrocené hory vidí jako ideální partii, až na podstatný detail – Natalii se Jake nelíbí fyzicky. „Je moc škoda, že je ošklivý,“ přiznala hlavní hrdinka Star Wars.


Natalie a Jake se potkali při natáčení nového filmu Brothers. Portman pak s nadsázkou blahořečila svému kolegovi a vysvětlovala, proč se k sobě nehodí a proč ho přenechá Reese.

„Hraje na kytaru a má krásný hlas. Děti i psi ho milují. Miluje svou mámu a sestru a přítelkyni. Je dokonalý… ale je moc škoda, že je ošklivý,“ prohlásila osmadvacetiletá Natalie s úsměvem.

Herečka také v rozhovoru pro magazín V přiznala, že měla problém natáčet erotické scény. „Zrovna jsem řešila svou vlastní sexuální identitu, co mám ráda a co ne a všechny tyto věci, a je to dost šílené, když točíte takové scény ve filmu a zrovna to řešíte. A také být sexuálním objektem v době, kdy jste dítě, není moc příjemné. Už po filmu Leon jsem dostávala docela šílené dopisy. Docela mě to štve, protože internetové nechutnosti se pletou do toho, co chci vyjádřit umělecky. Já nemám nic proti sexualitě a nahotě ve filmu, ale jsem rozhodně proti pornografických stránkám a člověk jim dává hodně dobrých materiálů, když točí erotické scény. Takže pro mě je to vždy velké dilema,“ uvedla Natalie.

Zatím bez komentáře, buďte první!