zavřít

Nahý klip Miley Cyrus má za dva dny čtyřicet milionů shlédnutí!

- Magazín autor: Tevi

Miley je poslední dobou v kurzu. Počiny dvacetileté zpěvačky někoho děsí, jiné zase naplňují. 

O Miley se poslední dobou hovoří dost často a to především ve spojení s jejím posledním provokativním vystoupením. Jednoznačně je to cíl a nepochybně pobuřuje většinu lidí kolem sebe.Teenageři šílí a obdivují Mileyiny exhibice, za to jejich rodiče jim zakrývají oči. Ať se to komukoliv líbí nebo ne, je to zpěvaččina taktika, která funguje. Divočinu, kterou dívka předvádí, hraničí s tím, co jsme doposud znali. 

Miley Cyrus

Zpěvačka nasadila poměrně ostrý kalibr, aby se vymanila ze škatulky roztomilé blonďaté dívenky Hannah Montany a proto teď rebeluje kde může. Pravděpodobně každý rodič dítěte v pubertě ví, kdo ta dívka s vyplazeným jazykem a rudými rty je a mohou se jen divit, kam se poděla její dřívější nevinná podoba.

Miley Cyrus

Nový klip Miley Cyrus Wrecking Ball je šokující tím, že zpěvačka ukázala nahé tělo. Houpe se nahá na demoliční kouli, válí se v sutinách a olizuje kladivo, ale bohužel už ukázala skoro všechno, možná až zbytečně moc brzy. Vytasila totiž všechny esa, která si mohla chvilku schovat.

Miley Cyrus

Miley se oproti předchozímu klipu We Can’t Stop uklidnila, zvolnila tempo a ukázala kůži. Každopádně málokdo se na klip nepodívá jen tak ze zvědavosti, takže cíl je splněn a sledovanost opět trhá rekordy. Možná nakonec předčí i neuvěřitelnou hranici stošedesáti milionů shlédnutí.

Tagy: videoklip klip provokace exhibice hudební video


Osobnosti a filmy v článku