zavřít

Nahrávka Gibsonových vulgárních a primitivních výlevů je na internetu

- Magazín autor: red

Herce Mela Gibsona vedle zpěvačky Oksany Grigoriev stíhaly chorobné záchvaty žárlivosti. A hollywoodská hvězda neváhala sáhnout k vulgárním a primitivně urážlivým nadávkám. Ruskou pěnici takto napadl několikrát, ona tvrdí, že i fyzicky. Minimálně verbální útoky si ale nevymyslela. Důkazy jsou už teď na internetu.


Nahrávky s šílícím Gibsonem zveřejnil server Radar Online. Herec nadává matce své osmiměsíční dcery Lucie, že se nevhodně obléká.

„Chodíš tu kolem v upnutých šatech a vystavuješ se. Už to nesnesu! Provokativně se oblékáš celou dobu a vystavuješ svá umělá prsa a myslíš si, že je můžeš ukazovat. Říkám ti pravdu. Nelíbí se mi to. Už ti nevěřím. Nedůvěřuju ti. Nemiluju tě. OK? Budu se starat o naše dítě, ale tebe už tu nechci,“ hřímal Gibson. Jak nahrávka pokračuje, jeho hlas je stále nervóznější a vzteklejší. Používá pak řadu nadávek včetně slova „negr“ a dalších zesměšňujících, urážlivých a rasistických výrazů.

Gibson je přitom vyšetřován na svobodě kvůli podezření ze spáchání domácího násilí. Podle čtyřicetileté Grigoriev se ho měl na ní dopustit „více než jednou“.