zavřít

Muž zatčen k případu nahých fotek Scarlett Johanssonové

- Magazín autor: red

V případu úniku nahých fotek Scarlett Johanssonové byl nalezen viník. Nedávno byl zatčen na Floridě . Muž totiž odcizené fotografie focené mobilem zveřejnil na internetu.

zdroj: Profimedia.cz

Christopher Chaney (35) byl ve středu zatčen. Muž byl obviněn z napadení 26 soukromých počítačů, odcizení identity a odposlouchávání. Může čelit až 121 rokům ve federálním vězení.

Chaney pojmenoval svou akci "Operation Hackerazzi". Naboural se do cizích emalů včetně některých známých celebrit. Mezi nimi kromě Scarlett byly také Christina Aguilera a Mila Kunis.

Steven Martinez, který byl jeden ze členu vyšetřování, uvedl: "Toto zatčení je pro oběti úleva. Už nemusí nadále trpět a bát se, že je někdo sleduje." Chaney údajně od svých obětí získal hesla na emaily. Emaily si pak nechával posílat. Měl tak přístup k finanční situaci, filmovým scénářům, fotografiím a také kontaktním listům k získávání nových obětí. Změna hesla údajně také nepomohla.

Scarlett se může konečně uklidnit. Fotky focené mobilním telefonem byly zveřejněné 15. září. Od té doby fotografie nahé Scarlett vidělo milióny fanoušků.