zavřít

Moore a Willis dali své dceři ultimátům. Chtěli, aby vyhledala odbornou pomoc

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Tallulah Willis má stále potíže s psychikou. A naneštěstí je „řeší“ alkoholem a drogami.

Dvacetiletá herečka údajně koncem července nastoupila do léčebného centra The Meadows v Arizoně, aby se vypořádala s alkoholem a zneužíváním kokainu.

„Tallulah v podstatě dostala ultimátům. Demi a Bruce se jí chystali všechno sebrat,“ prozradil zdroj blízký rodině magazínu People. Jiný zdroj uvedl, že jde o dlouhodobou záležitost. Dcera slavného páru prý trpí psychickými problémy už od roku 2000, kdy ji „nepříznivě ovlivnil“ rozvod rodičů.

Tallulah Willis

Bývalý Tallulahin spolužák ze střední školy prohlásil, že podstatnou roli sehrálo také zhroucení její matky v roce 2012. Slavná herečka tehdy skončila na psychiatrii kvůli poruše příjmu potravy a závislosti.

„Když ji hospitalizovali, Tallulah se několik dní vůbec neukázala ve škole, protože byla ve velkých rozpacích,“ konstatoval.

Není divu, že Demi se kvůli současné situaci cítí provinile a snaží se své dceři všemožně pomáhat. People nicméně upozornil na to, že ona a Bruce mají zcela rozdílné přístupy k řešení krize. Zatímco Willis důsledně požaduje, aby Tallulah byla v péči odborníků, Moore to bere tak, že je stále velmi mladá a snaží se najít sama sebe.

Tagy: alkohol lecebna závislost odvykací léčba psychika


Osobnosti a filmy v článku