zavřít

Modelka roku Kate Upton dostala lekce hraní od krále DJ´s Tiësta!

- Magazín autor: Kateřina Vodrážková

Jedna z nejvyvinutějších modelek současnosti o víkendu dostala lekce hraní na gramcích od světoznámého hudebního mága DJ Tiësto.

Jednadvacetiletá kráska a jeden z andílků Vicotria´s Secret umí nejen skvěle prodat své tělo na světových molech, ale ukázala, že má i hudební nadání. Ve světě modelingu tento rok dokázala maximum, když byla vyhlášena Modelkou roku a tak si začala brousit zuby na úplně odlišnou branži. V pátek v newyorském klubu Provocateur ukázala, jak jí jde mixování hudby pěkně od ruky.

DJ Tiësto

Holandský hudebník, který je druhým nejvíce vydělávajícím DJ na světě, dal blonďaté Kate pár začátečnických lekcí, kterými to modelka v klubu pořádně rozjela. Svědky jejího debutu bylo i několik známých hollywoodských tváří jako například Leonardo DiCaprio, který v baru víceméně hlavně popíjel drinky a Amanda Seyfried s přítelem Justinem Longem, kteří si dokonce i zatancovali. Sám Tiësto v klubu také hrál a přihlížející Kate po něm převzala pár setů a poté většinu večera strávila pozorováním jeho umu a focením.

Znamená to, že chce modelka začít novou kariéru, kde ještě nic nedokázala? Talent má dokonce i na herectví, kde v současné době natáčí film The Other Woman s Cameron Diaz a Leslie Mannem, kde hraje hlavní roli. Bravo Kate, ještě o tobě hodně uslyšíme.

Tagy: New York klub film Victoria´s Secret dj


Osobnosti a filmy v článku