zavřít

Modelka Kate Moss píše svou autobiografii

- Magazín autor: red

Nemáte na příští léto co na čtění? Modelka Kate Moss má pro vás tip. Píše svoji autobiografii. Údajně už si horlivě zapisuje poznámky o tom, co by v knize mělo a nemělo být.

Když vezmeme v potaz její dovádění, skandály a její charakter, o napětí by v knize neměla být nouze, o čtivosti nemluvě. Sex, drogy, rock ‘n’ roll, více drog. Pak už jenom více sexu a něco méně oblečení. To jsou hlavní témata knihy.

Modelka je známá tím, že rozhovory moc často nedělá. Veřejnost tím pádem netuší, jaká doopravdy je a čím si musela v životě projít. Nikdy nemluvila o rozvodu svých rodičů, o své dceři Lily nebo o svých bývalých partnerech jako jsou Johnny Depp a Pete Doherty.

Fanoušci Moss budou mít jedinečnou šanci o ní zjistit víc. Doufejme, že konečně vysvětlí svou citaci: „Nic nechutná lépe, než pocit hubenosti“. Tohle její motto z roku 2009 pobouřilo veřejnost a byla obviněná z anorexie. O dva roky později se začaly prodávat trička s nápisem „Prosím, nekrmte modelku“, což pobouřilo lékaře.

V psaní autobiografie jí podporuje i její manžel Jamie Hince. Tento rocker ze skupiny The Kills věří, že ze života jeho milované Kate bude úžasný trhák.

Kate Moss a Jamie Hince jsou momentálně v Austrálii, kde The Kills hrají na svém turné. Alespoň má Kate čím zabít čas.