zavřít

Mladý herec Cory Monteith ze seriálu Glee byl nalezen mrtev!

- Magazín autor: Kateřina Vodrážková

Smutná událost se stala tento víkend a zatím nikdo nezná pravou příčinu smrti. Proč ale musel vyhasnout život tohoto mladého talentovaného herce?

Teprve jednatřicetiletý americký herec známý například ze seriálu Glee, byl nalezen mrtev tuto sobotu v hotelovém pokoji ve Vancouveru v Kanadě. Cory se zapsal v hotelu 6. července a měl ho zaplacený až do této soboty. Když ale uplynul jeho čas odhlášení, hotelový personál šel pokoj raději prozkoumat a našel tak jeho tělo.

Cory Monteith

Kamera hotelu Coryho zachytila v ranních hodinách, jak se vrací na pokoj, ale nebylo zaznamenáno nic podezřelého, co by nasvědčovalo vraždě. Koronerka Lisa LaPointe tisku vypověděla: "Nemáme moc informací o příčině jeho smrti. Jménem policie ve Vancouveru chci všem pozůstalým, mezi které patří rodina, přátelé, spolužáci, ale i milióny fanoušků, vyjádřit naši upřímnou soustrast."

Cory Monteith

Milióny domácností sledovalo seriál Glee a Cory Monteith jim bude chybět nejen v jeho nových dílech. V minulosti se herec svěřil se svým problémem se závislostí na návykových látkách a letos dokonce dobrovolně nastoupil na léčení. Je otázkou, zda jeho náhlou smrt zapříčinilo předávkování, nebo jiný zcela neznámý důvod. To vše bude již časem objasněno.

Tagy: smrt vancouver


Osobnosti a filmy v článku