zavřít

Mladší sestra Gigi Hadid odmítá pověst divošky: 'Nejsem rebelka, jsem babička!'

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Bella Hadid není spokojena se svou reputací. Tvrdí, že ve skutečnosti je hodná holka a nechápe, proč si tolik lidí myslí něco úplně jiného.

Bella Hadid a Emily Ratajkowski zapózovaly pro časopis Editorialist. První jmenovaná této příležitosti využila k tomu, aby trochu vylepšila svůj obraz v očích veřejnosti.

"Říkám o sobě, že jsem černá ovce rodiny a lidé si pod tím představují, že jsem rebelka nebo cvok co ujíždí na drogách. Přísahám, že jsem hodná holka. Každý večer si objednám sushi, podívám se na Zákon a pořádek a v devět jdu spát – jsem babička!" konstatovala.

Osmnáctiletá modelka rovněž prozradila, že jí v její práci významně pomáhají sociální média. "Dřív jste se opravdu museli ohánět, ale dnes už nepotřebujete ani portfolio. Úplně stačí podívat se na něčí Instagram," vysvětlila.

Ratajkowski zase promluvila o své filmové kariéře. Nedávno dotočila komedii Vincentův svět a v dalším filmu by prý chtěla hrát někoho, u koho "vůbec nejde o to, že je krásný nebo atraktivní".

"Pokud bych si mohla vybrat, ráda bych hrála roli, která lidi překvapí," řekla toužebně.  Otázkou je, zda na to má dostatek talentu…

Tagy: pověst kariéra modelky


Osobnosti a filmy v článku