zavřít

Mladší bráška zesnulého Paula Walkera dostal první pořádnou roli

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Cody Walker byl obsazen do USS Indianapolis: Men of Courage. Bude kráčet v Paulových stopách a stane se slavným hercem?

zdroj: Profimedia

Cody si svůj herecký debut odbyl v Rychle a zběsile 7, kde společně se svým bratrem Calebem "zaskočil" za tragicky zemřelého Paula. Díky tomu bylo možné dotočit zbývající scény s Brianem O'Connerem.

Nyní dostal příležitost zazářit po boku hollywoodské superstar Nicolase Cage ve válečném filmu USS Indianapolis: Men of Courage. Ten je inspirován skutečnými událostmi a Cody si v něm stříhne roli jednoho ze členů posádky kapitána Charlese Butlera McVaye (Cage).

Jak možná víte, že křižník USS Indianopolis v červenci roku 1945 přivezl na ostrov Tinian nechvalně proslulou atomovou bombu Little Boy. Během zpáteční cesty na něj zaútočila japonská ponorka a potopila ho. Z 1196 lidí na palubě přežilo jen něco málo přes 300.

Kromě výše zmíněných herců se v inkriminovaném snímku objeví také Tom Sizemore a Thomas Jane. Režie se ujal Mario Van Peebles.

To ale zdaleka není všechno. V médiích se totiž objevily spekulace, podle kterých se s Codym počítá i pro další pokračování Rychle a zběsile, ve kterém (kterých?) by měl ztvárnit úplně novou postavu.

Tagy: herectví Rychle a zběsile role válečné filmy


Osobnosti a filmy v článku