zavřít

Mika: V dětství jsem kradl v obchodech

- Magazín autor: red

Mika na své dětství nikdy nevzpomíná s velkým nadšením. Když nemluví o vykořeněnosti a podivínství, vzpomíná často šikanu. Teď ale navíc na sebe práskl, že jako dítě hodně kradl v obchodech. V jeho fantaskním světě bez přátel to bylo velké dobrodružství. A kradené věci prý často daroval charitě.

„Chytili mě při krádeži v obchodě, když jsem byl malý. Ukradl jsem skákací kuličky, kompasy a gumy v obchodním domě John Lewis. Přinutili mě sednout si do místnosti pro ochranku a musel jsem se tam čtyři hodiny potit, pak mě pustili a nechali jít domů. Ale já nemám problém s tím, co jsem ukradl, vždycky jsem to věnoval charitě,“ tvrdil šestadvacetiletý zpěvák magazínu Heat.

Loni v září zavzpomínal na své dětství také, přiznal, že si ve škole užil dost nepříjemností. „Jako teenager jsem byl zbabělec a ztroskotanec. Byl jsem velmi plachý. Byl jsem uzavřený sám v sobě a nezjistil, kým jsem. Byl jsem šikanován za to, že jsem jiný. Bylo to tak zlé, že jsem se obával, že se nedožiju ani dvacátých narozenin,“ vzpomínal Mika.