zavřít

Michelle Pfeiffer, nebo Kim Basinger? Která má více fanoušků?

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Představujeme vám dvě známé herečky, které hrají ve spoustě skvělých filmů, a zajímá nás, kterou máte raději, a který film s těmito herečkami byste si nenechali ujít. Michelle Pfeiffer, nebo Kim Basinger? Která je vaší favoritkou? Vyjádřete se v anketě na konci článku.

Michelle Pfeiffer a Kim Basinge

Michelle Pfeiffer a Kim Basinge , zdroj: tisková zpráva

Michelle Pfeiffer

Michelle Pfeiffer je americká herečka narozená 24. dubna 1958 v Kalifornii. Svou kariéru začala malými rolemi v televizních seriálech, nebo filmech jako např. A zase zamilovaná. První hlavní roli získala roku 1982 ve filmu Pomáda 2, který byl ale absolutním propadákem. Velký úspěch zaznamenala svoji rolí ve filmu Čarodějky z Eastwicku, který ji katapultoval mezi nejvýznamnější herce Hollywoodu. 

Úspěch u kritiky jí přinesl také film Bílý oleandr v roce 2002 nebo Hvězdný prach, ve kterém si zahrála v roce 2007. Roku 2018 si zahrála v marvelovce Ant-Man a Wasp a roku následujícího v Avengers: Endgame. Více.

Kim Basinger

Kim Basinger je americká herečka a bývalá modelka. Narodila se 8. prosince 1953 v Georgii. Jednu z prvních rolí získala v bondovce Nikdy neříkej nikdy. Stala se slavnou, tak slavnou, že to nezvládla a začala pít a brát drogy. Z krize se dostala, vdala se za herce Aleca Baldwina, a zlomová role přišla roku 1997 ve vynikající kriminálce L.A.-Přísně tajné.

Další štěstí se na ni usmálo v roce 2004, s hlavní rolí ve filmu Dveře v podlaze. Roku 2017 si zahrála ve filmu Padesát odstínů temnoty, a následující rok v pokračování Padesát odstínů svobody. Více.

Přidejte se do fanklubu své oblíbené herečky
Fanklub Michelle Pfeiffer
Fanklub Kim Basinger

Michelle Pfeiffer VS Kim Basinger

  1. Kterou herečku máte raději?

Tagy: herečka souboj

Zdroje: Vlastní


Osobnosti a filmy v článku