zavřít

Michal David nebo Petr Kolář, který je lepší zpěvák? Hlasujte!

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Dnes se o vaši přízeň budou ucházet dva naši zpěváci. První je Michal David, hudební idol osmdesátých let, který v sobotu získal 2. místo v anketě Zlatý slavík. Proti němu se postaví Petr Kolář, kterému patřila ve slavíkách 10.pozice, a který získal 4x méně hlasů, než Michal David. Vyhraje Michal takto suverénně i v naší, nezmanipulované anketě?

zdroj: tisková zpráva

Michal David

Michal David je český zpěvák, skladatel a producent. Narodil se 14. července 1960 v Praze. Když mu bylo 6 let jeho rodiče se rozvedli. Jeho píseň Dlouhá noc složená pro Helenu Vondráčkovou se stala v roce 2001 hitem. Celkem vydal 16 sólových alb. Jeho písně se objevily například i v horroru Hostel. Působil jako kouč v televizní soutěži Hlas Československa. Více.

Více videí

Petr Kolář

Petr Kolář se narodil 20. června 1967 v Českých Budějovicích. Od 18. let zpíval s řadou rockových kapel a věnoval se nejrůznějším hudebním projektům v nahrávacích studiích. V roce 1993 přichází do Prahy, od tohoto roku začíná účinkovat v nejúspěšnějších českých a zahraničních muzikálech. Více.

Více videí

Michal David VS Petr Kolář

  1. Kterého zpěváka máte raději?
  2. Který zpěvák má lepší hlas?

Přidejte se do fanklubu svého oblíbeného zpěváka!
Fanklub Petr Kolář
Fanklub Michal David

Tagy: souboj

Zdroje: Vlastní


Osobnosti a filmy v článku