zavřít

Michal David čelí drsné kritice. Režisér Jaroslav Soukup ho označil ho za parazita!

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

A máme tu další mediální válku. Tentokrát se hádají Michal David a Jaroslav Soukup – kvůli připravovanému snímku Decibely lásky. V čem je problém?

zdroj: Profimedia

Inkriminovaný filmový muzikál mnozí považují volné pokračování Discopříběhů, což se jejich spoluscénáristovi Jaroslavovi Soukupovi ani trochu nelíbí. Podle svých vlastních slov autorská práva na Discopříběhy nikomu neprodal a s Decibely lásky nemá nic společného.

"I když se jeho producent všemožně snaží přesvědčit veřejnost, že jde o Discopříběh 3," postěžoval si Blesku a dodal, že Davidovo jednání považuje za zjevné parazitování. Celou věc prý už předal svým právním zástupcům.

Jaroslav Soukup zdroj: Profimedia

Michal oproti tomu tvrdí, že Soukup to jen špatně pochopil.

"Musí být velmi nemocný. Rozhodně nechceme spojovat Decibely lásky s Discopříběhem. Půjde o absolutně jiný film, o čemž hovoří také fakt, že v něm z původního obsazení hraje jen Rudolf Hrušínský nejmladší," prohlásil.

Některá média spekulují o tom, že David skutečně původně chtěl točit Discopříběh 3, jenže jeho plány mu zhatila Tereza Pergnerová (dědička autorských práv, pozn. red.). On sám to nicméně popírá.

Tak tohle bude ještě zajímavé!

Tagy: natáčení konflikt hádka filmy autorská práva


Osobnosti a filmy v článku