zavřít

Mezi nejlépe oblékané celebrity světa patří Kate Middleton i Victoria Beckham

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Jako každý rok vychází v magazínu Vanity Fair příčka nejlépe oblékaných celebrit. Ani letos tomu není jinak, jen zatím neznáme jednoznačného vítěze nebo vítězku. 

zdroj: Archiv

Tentokrát ale Vanity Fair neurčí jen jednu jednoznačně nejlépe oblékanou osobnost, ale vybralo jich hned několik. Přeci jen určit, kdo je ten nejlepší, je ošemetné a proto máme příležitost podívat se a hlavně inspirovat se u samotných hvězd. V roce 2012 a 2011 se nejlépe umístila vévodkyně z Cambridge Kate Middleton, která v seznamu nechybí ani letos.

Kate Middleton zdroj: Profimedia.cz

Mezi top se dostala například herečka Kerry Washington,zpěvák Justin Timberlake, hudebník Keith Richards z Rolling Stones, Victoria Beckham, modelka Gisele Bündchen, basketbalista Lebron James, zpěvačka Beyoncé, hokejista Henrik Lundqvist, herečka Brooke Shields, burleska Dita Von Teese nebo herečka Charlize Theron.

Justin Timberlake zdroj: Archiv

Každý z nominovaných má nějaký svůj vzor, který následuje možná nejenom po módní stránce, ale i po stránce osobní. Na první pohled je ale zjevné, že krásné šaty je nutné nejen dobře vybrat a vhodně zvolit, ale i umět je nosit s noblesou. Kompletní seznam všech nejlepších modemanů a modemanek se dozvíme v září. 

Tagy: móda saty Vanity Fair herec herečky


Osobnosti a filmy v článku