zavřít

Megaúspěšná topmodelka Hana Soukupová bude maminkou

- Magazín autor: Kateřina Vodrážková

Blondýnka, známá jako nahá kráska oblečená do kapek z reklamy na Mattoni, je v očekávání se svým prvním potomkem, kterého bude vychovávat v USA, kde už přes deset let žije.

Sedmadvacetiletá modelka českého původu se po sedmiletém manželství konečně dočká potomka, kterého zplodila se svým milionářským manželem Drew Aaronem.

Hana Soukupová

Soukupová prozradila, že očekávaný potomek bude syn a dokonce už mají s manželem vybrané jméno.
"Celým jménem to bude Finn S. Aaron. Finn je jméno, které jsme s manželem společně vybrali, budeme mu říkat Finíčku, S. je zkratka mého příjmení Soukupová a Aaron je příjmení mého manžela. Brali jsme se sice už před sedmi lety, ale teprve teď jsem přijala jeho jméno a jmenuji se Hana Aaron Soukupová, takže budeme jedna velká rodina," svěřila se Hanka serveru super.cz.

Hana Soukupová

Modelka do USA odcestovala už ve svých šestnácti letech, kdy v New Yorku započala svou úspěšnou kariéru. Ještě s Karolínou Kurkovou se umístily jako jediné češky na titulní straně časopisu Vogue a stala se také jedním z andělů Victoria´s Secret. Předváděla snad pro všechny významné světové návrháře a k dokonalému štěstí jí chybí opravdu už jen miminko.

Tagy: manzel syn modeling Victoria´s Secret Miminko


Osobnosti a filmy v článku