zavřít

Matka Sylvestra Stalloneho snídá špenát a zvedá činky

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Dvaadevadesátiletá Jackie Stallone prozradila svůj recept na dlouhověkost – chce to zdravě jíst a cvičit!

„Každý den si ke snídani udělám jeden balíček špenátu a k němu si dám vejce. To je tajemství mé dlouhověkosti,“ řekla Jackie v rozhovoru pro magazín Daily Mail.

Matka slavného herce, která na premiéře filmu Expendables: Postradatelní 3 všechny přítomné šokovala tím jak skvěle vypadá, rovněž uvedla, že se svým dvacetiletým vnukem pravidelně navštěvuje posilovnu.

Jackie Stallone

„Nechci marnit svůj čas chozením na hloupé hollywoodské večírky. Musíte být vzorem pro seniory. A já se vlastně stala vzorem i pro mnohé padesátileté filmové hvězdy, protože jestli je něco děsí, tak je to stáří. Čím jsem starší, tím jsem populárnější,“ prohlásila Jackie a dodala:

„Hollywood se stáří bojí, ale já se domnívám, že stáří vychází zevnitř. Myslím, že pumy (pozn. red. - staré ženy, které vyhledávají sexuální vztahy s výrazně mladšími muži) se vrací. Všichni by rádi skončili tak jako já. Ne s chodítkem, ne v domě s pečovatelskou službou.“

Dodejme, že Jackie byla údajně první ženou ve Washingtonu DC, která měla svůj vlastní televizní pořad o cvičení a vzpírání. Později otevřela dámskou posilovnu Barbella's.

Tagy: cviceni dlouhověkost zdravá výživa posilování


Osobnosti a filmy v článku