zavřít

Martina Navrátilová vypadla z americké Dancing with the Stars

- Magazín autor: red

Tenisová legenda Martina Navrátilová v úterý vypadla z americké taneční show Dancing with the Stars. Byla první hvězdou, která byla vyřazena z populární soutěže poté, co pokazila džajv.

Navrátilová byla vyřazením zklamána, ale zjevně ne překvapena. Uvedla, že by ráda zůstala v soutěži déle, ale i tak to prý byla "skvělá zkušenost". "Ale v pondělí jsem to zvorala a to mě něco stálo," poznamenala o chybách při džajvu.

Šampionka vystupovala s profesionálním tanečníkem Tonym Dovolanim. O hodnocení jednotlivých párů rozhodují porotci současně s diváky.

Po dvou týdnech rozhodčí zatím nejlépe hodnotí klasickou pěvkyni Katherine Jenkinsovou, herce Roshona Fegana a hvězdu telenovel Williama Levyho. V soutěži pokračují i herci Jaleel White, Jack Wagner a Melissa Gilbertová, zpěváci Gladys Knightová a Gavin DeGraw, televizní moderátorky Maria Menounosová a Sherri Shepherdová a hvězda amerického fotbalu Donald Driver.

Dancing with the Stars, která zahajuje v USA již 14. sezonu, patří pravidelně k nejsledovanějším show, v níž celebrity druhé kategorie, sportovní herci a zpěváci vystupují s profesionálními tanečníky, poznamenala agentura Reuters.

Navrátilová před zahájením soutěže uvedla, že se přihlásila i proto, aby bojovala se strachem z tance na veřejnosti.

"Od chvíle, kdy mě ve 14 letech rodiče postavili do tanečního sálu, jsem měla hrozný strach z tancování na veřejnosti - nerada tancuji i sama," uvedla Navrátilová. Podobný strach měla dříve z létání. "Bála jsem se létání, a tak jsem si pořídila pilotní průkaz. Bojím se tancování, a proto jsem se přihlásila do soutěže na největší taneční parket na světě," vysvětluje tenistka.