zavřít

Martin Dejdar v nemilosti: Podle svých kolegů se zachoval jako sobec

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Martin Dejdar pořádně namíchnul své spoluherce z muzikálu Děti ráje. V době, kdy se v Brně pilně zkoušelo, totiž vyrazil s rodinou na dovolenou.

zdroj: Profimedia.cz

Ostatní protagonisté inkriminovaného muzikálu teď kvůli Martinovi musejí zkoušet znovu, což se jim samozřejmě ani trochu nezamlouvá. Asi nejvíc to vytočilo Bořka Slezáčka, který se v pořadu Blesk TV Markéta dráždí celebrity do Dejdara pořádně opřel.

"Byly řádné zkoušky měsíc a půl nebo dva a on si za ty dva měsíce nenašel čas, pak odjel na dovolenou. A když se z dovolené vrátil, tak chce, aby se ti, co jsou na dovolené, vrátili a zkoušeli. Nemyslím si, že to je o. k. nebo že to je jeho chyba, ale spíš problém produkce, že si to nechá líbit," postěžoval si.

K celé kauze už se vyjádřil i Martin. Ten tvrdí, že se ničeho špatného nedopustil. Na zkoušky prý jezdil v červnu a Slezáčka na nich ani jednou nepotkal. Pak musel přestat, protože začal natáčet seriál Přístav.

"Poté jsem požádal produkci, abych se s herci mohl potkat v Praze a ještě to dopilovat, než začnou hlavní zkoušky v Brně před premiérou, která je 11. září. Sám jsem sehnal i prostor," řekl serveru Super.cz a dodal:

"S panem Bořkem Slezáčkem jsem nikdy nemluvil a určitě ho do ničeho nenutil. Ať si klidně zůstane na dovolené. Určitě to zvládneme i bez něj."

Tagy: Dovolená konflikt herci hádka zkoušky


Osobnosti a filmy v článku