zavřít

Marta Verner: „Manželovo příjmení se mi strašně líbí“

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Dcera frontmana Olympicu Petra Jandy se rozpovídala o své tajné svatbě s Miroslavem Vernerem.

zdroj: Profimedia

Marta sice v únoru prozradila, že se letos bude vdávat, avšak žádné bližší informace neposkytla. „Přesné datum zatím ještě nemáme. Vezmeme se, až bude hezky,“ konstatovala tenkrát.

Datum svatby však Marta a Miroslav nezveřejnili ani později – rozhodli se ho totiž utajit. Že už jsou svoji, vyšlo najevo až po několika týdnech…

„Jsou lidi, kteří u toho rádi mají fotografy, ale my jsme si to chtěli prožít jen s naší rodinou. Aby se nemuselo pózovat a bylo všechno v klidu. Spousta přátel říkala, že se jim svatba líbila, protože byla uvolněná,“ řekla čtyřicetiletá zpěvačka serveru Super.cz.

Petr Janda, Marta Jandová a Miroslav Verner zdroj: Profimedia

Veselka se konala ve vesničce Třebotov – obřad v místním kostele, oslava ve staré (pravděpodobně již z konce 10. století) tvrzi.

Přestože Marta se rozhodla přijmout příjmení svého muže, zatím není jasné, zda ho bude používat i ve světě showbusinessu. „Všichni mě od toho odrazují s tím, že mě jako Martu Verner nikdo znát nebude. Já si ale myslím, že si lidi zvyknou. Mně se to jeho příjmení strašně líbí,“ prohlásila spoluzakladatelka skupiny Die Happy.

Tagy: svatba vztahy


Osobnosti a filmy v článku