zavřít

Lorenzo Lamas se bude popáté ženit s ženou mladší o třicet let

- Magazín autor: red

Třiadvacetiletou Shawnu Craig neděsí, že její snoubenec Lorenzo Lamas byl ženatý už čtyřikrát a že jeho manželství netrvala déle než pár roků. Na nabídku k sňatku od seriálové hvězdy, jíž bylo letos v lednu dvaapadesát, řekla s nadšením ano teprve po třech měsících známosti.


Stane se tak jeho pátou manželkou a zřejmě  Lamasovi zplodí také sedmého potomka. Zásnuby se konaly velkolepě v přítomnosti novinářů v restauraci Mr. Chow v Beverly Hills.

Lamas se poprvé ženil v roce 1981, bral si Victorii Hilbert, s níž se ale už o rok později rozváděl. O další rok později si bral Michele Smith a vydržel s ní do roku 1985, stihli zplodit dvě děti – A. J. Lamase a Shayne Lamasovou. V roce 1989 se ženil potřetí a to s Kathleen Kinmont, s níž se rozvedl v roce 1993. O tři roky později se ženil počtvrté a to s dívkou Playboye Shaunou Sandovou, do rozvodu v roce 2002 zplodili tři děti – Alexandru Lynne Lamas, Victorii Lamas a Isabellu Lorenzu Lamas. Po roce 2002 byl ještě krátce zasnouben s další playmate Barbarou Moore, ale ke svatbě nedošlo. S herečkou Daphne Ashbrook v roce 1988 přivedl na svět dceru Paton Lee.