zavřít

Lohanovou zakázali na premiéře jejího filmu

- Magazín autor: red

Herečka Lindsay Lohan si mnula ruce, když ji předčasně propustili z vězení, kde ukončila svůj trest za porušení podmínky. Těšila se totiž, že tak stihne světovou premiéru filmu Machete, v němž si zahrála. Jenže kvůli neblahé pověsti režisér Robert Rodriguez Lohan vzkázal: „Zůstaň doma. Na koberec Tě nikdo nepustí.“

„Horečně se snažil kontaktovat jejího manažera, aby se ujistil, že nepřijde. Nebyla prostě vítaná kvůli svým skandálům,“ potvrdil Rodriguezův spolupracovník pro US Weekly.

<a href="http://www.osobnosti.cz/lindsay-lohan.php">Lohan</A> byla letos odsouzena k devadesátidennímu žaláři, ale nakonec si odseděla jen třináct dní ve vězení a třiadvacet v léčebně pro závislé na drogách a alkoholu. Krátce před uvězněním přitom magazínu Vanity Fair tvrdila, že žádnou závislostí netrpí.

„Kdybych byla alkoholičkou, jak každý říká, pak by mě ten náramek, který musím nosit, odeslal na detox, na pohotovost, protože bych se musela zbavit všeho, co lidé říkají, že beru. To něco znamená, protože jsem byla v pohodě. Nikdy jsem neužívala léky na předpis. Nijak po tom netoužím. To nejsem já. Přiznala jsem, že jsem něco brala, víte, něco jsem zkoušela, protože jsem byla mladá a zvědavá a myslela si, že je to v pohodě, protože jiní lidé to taky brali a postavili to přede mě. Ale vidím teď, co mi to v životě přineslo,“ notovala si Lohan během interview pro Vanity Fair.