zavřít

Lindsay Lohan zatčena. Zaplatila kauci a je venku

- Magazín autor: red

Soud v Los Angeles ve středu zrušil podmíněné propuštění pro herečku Lindsay Lohan. Důvodem bylo její nedodržení podmínek. Herečka se totiž absolutně vykašlala na veřejně prospěšné práce.

Lohan byla ve středu v poutech odvedena do soudní síně. Ovšem moc dlouho si ve vazbě nepobyla. Během dvou hodin od svého zatčení herečka zaplatila kauci ve výši 100 000 dolarů (přibližně 1.8 milionů korun). Uvedl tak mluvčí policejní stanice.

Herečka podle podmínek propuštění měla provést minimálně 16 hodin veřejně prospěšných prací týdně. Soudkyně už neměla nervy na to, jak Lohan za posledních pár měsíců několikrát porušila podmínky. Herečka měla pomáhat v centru pro ženy v Los Angeles. Od července ovšem, kdy bylo poslední slyšení, provedla pouhé 2 hodiny veřejně prospěšných prací.

Lohan se snažila vypomoct v blízké budově pro Červený Kříz. Soudkyně ovšem tuto změnu neautorizovala a tím pádem se to nepočítalo. "Zrušila jsem její podmíněné propuštění. Rozhodnutí slečny Lohan takřka znemožnilo její provedení veřejně prospěšných prací." uvedla soudkyně Stephanie Sautner.

I přestože zaplatila kauci, všechno pro ní začíná znovu. Svému trestu neunikne. Herečka musí dvakrát týdně vykonávat uklidové práce v márnici. Tuto práci musí vykonávat do 2. Listopadu, kdy bude nové slyšení ohledně jejího podmíněného propuštění. Hned první den své práce přišla pozdě o 20 minut. Chyba ovšem vyjímečně není na její straně. Prvním důvodem pozdního příchodu byl příchod médií. Tím se vše zkomplikovalo. Herečka také nevěděla, kterým vchodem přijít. To se prostě stává, nebo ne?

Po středečním slyšení mluvčí Lohan, Steven Honig, uvedl v prohlášení: "Lindsay doufá, že tento problém bude vyřešený 2. listopadu, kdy jí soud obnoví podmínky a povolí jí pokračovat ve veřejně prospěšných prací.