zavřít

Lindsay Lohan předvolána k soudu. Přepískla to s alkoholem

- Magazín autor: red

Lindsay Lohan byla údajně předvolaná zpět před soud po tom, co byla pod vlivem alkoholu. I přes její tvrzení o tom, že se ve svém domě zbavila veškerého alkoholu, byla herečka minulý týden pozitivní na test alkoholu v krvi.

Herečka totiž pořádala grilování na zahradě, které trvalo dva dny. Oba dva dny byla testována. Už první den jí v krvi našli alkohol. Testy na drogy byly však negativní. I přesto porušila své podmínky podmíněného trestu a hrozí jí vězení.

Problémová herečka už byla několikrát v protialkoholické léčebně, pokaždé však byl výsledek neúspěšný. Její poslední skandál se stal, když byla usvědčena z krádeže náramku v hodnotě 2500 dolarů. Herečka se ke svému činu přiznala.

Tímto činem však herečka porušila svoji podmínku z roku 2007, kdy řídila pod vlivem alkoholu a ještě k tomu u sebe přechovávala drogy.

Byla odsouzena na 120 dní ve vězení, ale naštěstí pro herečku, skončila pouze s domácím vězením na 35 dnů. Také ji pomohl fakt, že vězení bylo přeplněné a tak dostala herečka "jenom" elektronický náramek, který se spustí, kdykoliv se herečka vzdálí od svého domu.

Lindsay Lohan má náramek, který jí brání aby opustila dům - čtěte ZDE

Lindsay Lohanová je ve vězení - čtěte ZDE

Začátkem měsíce začal náramek pípat a tak byl vyslán na místo člověk z monitorující společnosti. Našel však herečku na gauči. Herečce byl náramek vyměněn za nový.

Až si odslouží svůj trest, začne herečka natáčet nový gangsterský snímek Gotti: Three Generations. Společně s ní budou ve filmu zářit hvězdy, jako jsou John Travolta a Al Pacino. Film bude o slavném mafiánském bossovi John Gotti.