zavřít

Liev Schreiber: Rád bych chodil na jehlách!

- Magazín autor: red

Herec Liev Schreiber by rád chodil v dámském oblečení. Do práce by prý rád aspoň jednou v životě přišel jako jeho partnerka Naomi Watts na jehlách. Ženy totiž podle Lieva chodí na premiéry v úžasných šatech, zatímco hollywoodští muži mají vždy jen nudný oblek.

Liev vystupuje na Broadwayi po boku Scarlett Johansson, v diskuzi o své roli přiznal, že ačkoli je teď vytíženější než manželka Naomi, role závidí spíš on jí. Rád by si zkusil ženštější postavu. „A mohl bys nosit podpatky a šperky,“ odhadla na tiskové konferenci Scarlett. Liev pohotově reagoval s nadšením: „No právě!“

Ovšem s manželkou Naomi teď mají oba na práci méně času, musejí se věnovat jednoletému Samuelovi a dvouletému Alexanderovi. „Člověk chce být s nimi pořád, a když oba pracujeme, je to těžké. Musíte se pak domluvit a podporovat vzájemně. Myslím, že je to těžší, když jsou oba skutečně velmi zaneprázdnění. Jako v každé jiné profesi je to těžké. Člověk chce mít jistotu, že má na svou rodinu čas. Je to složité, ale stojí to za to,“ věří Schreiber.