zavřít

Lady GaGa vyděsí křesťany na Velikonoce jako Máří Magdaléna

- Magazín autor: red

Ještě oficiální video k novému singlu Judas (Jidáš) zpěvačka Lady GaGa ani nepředstavila, a už vyvolala obrovskou nevoli mezi americkými katolíky. Zvláště fundamentalisté této církve hlasitě křičí pro zákaz videoklipu, v němž se má GaGa představit jako Máří Magdaléna, zatímco v roli Jidáše se objeví herec Norman Reedus. A není divu, kontroverzní video totiž hodlá GaGa světu nabídnout zrovna kolem Velikonoc.

zdroj: tisková zpráva

Klip bude totiž zveřejněn na konci tohoto měsíce, už teď proti němu otevřeně vystoupilo vedení v USA politicky dost vlivné Katolické ligy.

„Je to jasná touha vyvolat senzaci… Lady GaGa se snaží pokračovat v šokování katolíků a křesťanů obecně. Obléká se jako jeptiška… polyká růženec. Teď se navíc proměnila do karikatury sebe samotné. Snaží se rozškubat křesťanské modly, aby zakryla svůj nedostatek talentu, světskost a nudu svých představení. Další bývalá katolička, která odvrátila svou tvář… Je toto jen další způsob, jak zlepšit své vystoupení? To nebyla náhoda, dobře ví, co dělá, blížíme se k svatému týdnu a Velikonocům,“ zlobil se Bill Donohue z Katolické ligy.