zavřít

Lady GaGa potvrdila: Jsem zase nezadaná

- Magazín autor: red

Zpěvačka Lady GaGa potvrdila, že se rozešla – opět – se svým přítelem Lukem Carlem. Popová hvězda je prý po devíti měsících zase zcela svobodná. S heavymetalovým bubeníkem se dala po pár letech odloučení znova dohromady loni v létě. Poprvé spolu začali randit v roce 2005, kdy ještě GaGu nikdo neznal.

„Ne, nemám žádného přítele a taky jsem teď s nikým nerandila,“ svěřila GaGa v talk show Grahama Nortona.

Zpěvačka v minulosti tvrdila, že má s Carlem řádný monogamní vztah a že si „nikdy neužila sex“, dokud se do něj nezamilovala.

„Byla jsem pannou až do svých sedmnácti let. Ale musím říct, že ani tehdy jsem nebyla připravená a byla to naprosto otřesná zkušenost. Nebylo to ani trochu dobré. Nikdy jsem neprovozovala nechráněný sex, vždycky jsem toho chlapa nutila, aby šel na testy a používal ochranu, což bylo vždy mé pravidlo. Jinak člověk hraje ruskou ruletu. Nikdy jsem si vlastně sex neužívala, až před dvěma roky poprvé. Byl to pravý monogamní vztah, v němž jsem se cítila dost svobodná na to, abych mohla důvěřovat a měla dost sebelásky. Sex je naprostým vyjádřením zranitelnosti a pro mě bylo důležité vědět, že je to řádný vztah, takže ten sex byl zdrojem lásky a ničím jiným,“ tvrdila GaGa letos na sklonku zimy.