zavřít

Lady GaGa dostala k pětadvacetinám panáka s obřím penisem

- Magazín autor: red

Zpěvačka Lady GaGa oslavila v pondělí 28. března pětadvacetiny. Mezi slavnými jí přišly popřát kolegyně Fergie či modelka Cindy Crawfordová. A i ony valily oči na největší dárek večera. Americká zpěvačka dostala originálního nafukovacího panáka s obřím penisem.

zdroj: tisková zpráva


GaGa pozvala několik přátel do losangeleské restaurace Cita Mexican, kam přišli také její přítel Luc Carl, Kate Hudsonová či Adam Lambert.

GaGa dostala od jednoho nejmenovaného hosta diamanty, zatímco jiný jí dal nafukovacího panáka s obřím penisem,“ prozradil zdroj z restaurace Cita Mexican.

Zpěvačka si najala celý podnik pro sebe a nechala si upéct dort ve tvaru lahví Jack Daniel a šampaňského pokrytý bobulovým ovocem. Sama pak hostům zazpívala píseň od Madonny, Mötley Crüe i vlastní nový singl Born This Way.

Mezi pozvanými byla i zpěvaččina matka Cynthia. „Adam Lambert byl trochu moc rozjařený a při poskakování u tance se praštil hlavou o strop. A její matka Cynthia byla každou chvíli rudá a svou dceru napomínala: ´Stefani!´“ uvedl zdroj pro Daily Mirror.