zavřít

Kylie se kvůli rakovině rozplakala v přímém přenosu

- Magazín autor: red

Kylie Minogue neudržela emoce dojetí na uzdě a v přímém přenosu při rozhovoru s hudebním kritikem Mollym Meldrumem se rozplakala a utekla na toaletu. Po pár minutách přišla a interview dokončila. Slzy jí prý vehnala do očí slova o tom, jak její vlastní příběh inspiroval tisíce dívek a žen po světě nechat se pravidelně vyšetřit na rakovinu prsu.

zdroj: Archiv

Kylie poskytovala interview pro australský pořad Morning Show. Sama přitom před pár dny oslavila pětileté výročí svého uzdravení. Navštívila také kliniku pro léčbu dětí s rakovinou, kterou v době svého boje s touto nemocí založila.

„Mluvila jsem tam s rodiči, kteří seděli na posteli proti mně a byly u toho i jejich děti. Říkala jsem věci, které bych normálně v takové situaci řekla, povídala si s dítětem, s rodiči, poskytovala jim podporu a úplně jsem se přestala hlídat. Začali koulet očima a říkali, jste v pořádku, my jsme mysleli, že už jste to zvládla, to je…,“ vyprávěla Kylie a zarazila se se slzami na krajíčku.

Molly si v tu chvíli vzal slovo a začal hovořit o tom, jaký vliv její onemocnění mělo na obyčejné ženy z celého světa kvůli vyšetření prsu. A to se Kylie rozplakala a utekla na toaletu. Po pár minutách se ale vrátila.

„Důvodem, proč mě to pořád tak bere, a že je to nejúžasnější součástí mého povolání a toho, co dělám, je, že je to tak lidské, jsou chvíle, kdy vás to doslova rozseká,“ dodala Kylie.

Australské zpěvačce rakovinu diagnostikovali v květnu 2005. Při chemoterapii přišla o vlasy, ale už v únoru 2006 jí lékaři oznámili, že jsou všechny nádorové buňky zničeny.

Kylie vystoupila ve středu 2. března v pražské O2 aréně v rámci svého turné Aphrodite: Les Folies.