zavřít

Kylie Minogue bojuje s léky na rakovinu

- Magazín autor: red

Pět let po chemoterapii rakoviny prsu musí brát zpěvačka Kylie Minogue stále léky, které drží zhoubné onemocnění na uzdě. Ovšem farmaka mají na její celkovou kondici negativní vliv a australská rodačka si postěžovala, že vedlejší účinky ji doslova ničí.

„Věřte mi, že jsem u svého onkologa opravdu probrečela potoky slz a stěžovala si, že už ty léky nemůžu vystát, aby mě toho zbavil! Ale potom mi lékař velmi přísně řekl: Musíme vás léčit! Takže člověk se s tím musí smířit, protože ty léky účinkují. Příští rok bych ale měla přestat brát i tyto léky, to bude úžasné,“ prozradila <a href="http://www.osobnosti.cz/kylie-minogue.php">Kylie</a> deníku Daily Mail.

Chemoterapii prý přitom dokázala přestát jen díky práci. „Ano, práce byla nejdůležitější při mé rekonvalescenci. I když jsem prodělávala chemoterapii, fantazírovala jsem o svém turné. Musela jsem to tak dělat, protože nevím, co jiného bych tam dělala. Nevím, jak to zvládají jiní lidé, ale když jsem já prodělávala chemoterapii, tak jsem se snažila soustředit na budoucnost. Ležela jsem tam a říkala si, až to všechno bude za mnou…“ dodala zpěvačka hitu All The Lovers.