zavřít

Která slavná zpěvačka si nechala barevně potetovat celou zadnici? Budete koukat!

- Magazín autor: Kateřina Vodrážková

Je to k neuvěření, ale pokud uvidíte zpěvačku Cheryl Cole oblečenou, vůbec byste neřekli, co všechno se na její nahé kůži ukrývá za poklady.

Fanoušci této třicetileté umělkyně jsou u ní na ledacos zvyklý, ale kompletně potetovaný zadek rudými květinami asi všechny překvapil! Cheryl není žádná křehká dívenka a tetování je její jedna velká vášeň. Protrpět si musela úctihodných patnáct hodin na tetovacím křesle, ale výsledek v přepočtu za téměř 120 tisíc korun stojí opravdu za to.

Cheryl Cole tetování

Rozsáhlý návrh Cheryl vymyslel tatér Nikko Hurtado na základě jejího předchozího motivu květin na dolní části zad. Reakce fanoušků členky dívčí kapely Girls Aloud jsou rozporuplné a na jejím Twitteru se neváhaly k jejímu novému počinu vyjádřit. V reakcích se objevovaly slova jako kýčovité, zbytečné a jeden z fandů přidal komentář: "To mě naštvalo! Bylo tam vůbec nějaké třeba?"

Sama Cheryl je ale s mistrovským dílem skvélého tatéra Hurtada z Los Angeles a na svůj účet Twitter napsala: "Nejjednodušší je být na světě sám sebou, nejtěžší je to, co ostatní lidé chtějí, abyste byli." Jsme zvědaví, čím nás Cheryl překvapí příště.

Tagy: tetování zadek


Osobnosti a filmy v článku