zavřít

Kristen Stewart: Svatba s Edwardem byla moje první

- Magazín autor: red

Fanoušci ságy Twilight se nemohou dočkat svatby Belly a Edwarda. Představitelka Belly, Kristen Stewart, přiznala, že je to její první svatba vůbec.

Kolem filmu Twilight: Breaking Dawn část 1. a hlavně svatební scény je mnoho nejasností. Tvůrci se totiž snaží informace před médii utajit, aby nepronikly na veřejnost a diváci byli maximálně překvapení. Kristen ovšem prozradila, že natáčení scény se svatbou bylo velice zajímavé a zábavné. Magazinu W řekla: „Tohle byla moje první svatba. Bylo to šílené. Zvláštní.“ Dále odhalila, že kolem svatebních šatů byl velký povyk. Údajně si šaty vyzkoušela a pak je návrháři upravili, měnili, dále upravovali, znova pozměnili a po dlouhé době upravování je znovu upravili. A pak už byly hotové.

Výběr svatebních šatů ovšem nebylo jediné, nad čím byl velký povyk. Uvedla, že pro ni byl celý film velice dramatický. „Vždyť v tomhle se v tomhle díle provdám, porodím dítě, které bude růst nesmírně rychle, což nám dělá všem mnoho starostí. Navíc se naposledy rozloučím s mým otcem, teda aspoň tím filmovým.“ Všechno ty scény byly údajně ohromné.

Herečka na sebe prozradila, že měla problém se od Belly odloučit. „Znáte to, nějak ten konec očekáváte a přemýšlíte, jak se budete v tom momentě cítit.“ Vzpomíná si však, že ten pocit nastal až úplně na konci, až když se svatba proměnila na vzpomínku. Štáb potřeboval natočit poslední scénu v Panenských ostrovech. Jednalo se o scénu s líbánkami. „To byla moje poslední scéna. Po tom jsem si mohla konečně oddychnout.“

Film Twilight: Breaking Dawn část 1. bude mít v České republice premiéru 17. listopadu tohoto roku.