zavřít

Kristen Stewart se svlékla pro slavného fotografa Maria Testina

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Pětadvacetiletá americká herečka zapózovala jen v ručníku. Co na její nejnovější sexy snímek říkáte?

zdroj: Instagram

Představitelka Belly z Twilight ságy se opět pochlubila svým nádherným tělem. A nutno dodat, že její příspěvek do kolekce "Towel Series" opravdu stojí za to.

Kristen Stewart zdroj: Instagram

Pro Testina takto pózovala už celá řada celebrit – například Gigi Hadid (+ její tehdejší přítel Cody Simpson), Emily Ratajkowski, Amanda Seyfried, Selena Gomez a dokonce i Anna Wintour, kterou mnozí považují za "studený psí čumák".

Podle dostupných informací Maria k vytvoření inkriminované série inspirovala supermodelka Kate Moss. Ta se svého času nechala vyfotit v bílém županu s ručníkem omotaným kolem hlavy.

"Myslím, že kluci a holky cítí tu svobodu, že mohou vyjádřit sami sebe, protože neexistuje žádný předem stanovený způsob, jak byste na sebe ten ručník měli dát," vysvětlil talentovaný peruánský umělec. "Můžete si dělat, co chcete… nosit ho jak chcete."

Dobrý nápad! Mimochodem, Stewart momentálně natáčí nový – dosud nepojmenovaný – film Woodyho Allena. V tom se objeví také její kolega z American Ultra Jesse Eisenberg a Blake Lively. Máme se tedy na co těšit.

Tagy: polonahé fotky ženská krása sexy fotky


Osobnosti a filmy v článku