zavřít

Kristen Stewart je nejneoblíbenější hollywoodskou hvězdou

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Herečka Kristen Stewart (22) se díky upíří sáze The Twilight stala známou a mediálně sledovanou celebritou. V reálném životě k tomu přispělo i partnerství s jejím filmovým kolegou Robertem Pattisonem (26). Nyní však popularita americké krásky upadá. Může za to románek s režisérem Rupertem Sandersem (41).

Kristen Stewart

Kristen Stewart,zdroj: Profimedia.cz

 

Slavný hollywoodský pár Kristen Stewart a Robert Pattinson byli a jsou sledováni téměř na každém kroku. Poté, co se na mladou herečku provalila nevěra, všichni litují Roberta, pro kterého to byl podle zahraničních médií šok. Fanynky herce po celém světě nemohou pochopit Kristenino jednání a mají tak důvod, proč herečku nenávidět.

 

Kristen se podle hercova přání veřejně za své chování omluvila, stejně tak učinil i Sanders. Podle všeho to ale Robertovi nestačí. Odstěhoval se z jejich společného domu v Los Angeles a zdá se, že jejich vztah směřuje ke konci.

 

Oběma hercům se dostalo slávy a pozornosti především díky sérii filmů s upíří tématikou. Roberta jste mohli vidět dále například ve filmu Miláček nebo Nezapomeň na mě. Nyní natáčí akční thriller The Rover. Kristen hrála ve snímcích Svět podle Mallory, Útěk do divočiny nebo třeba Sněhurka a lovec. Letos půjde do kin film On the road, kde se krásná herečka dokonce objeví „nahoře bez“.

Tagy: nevěra