zavřít

Kovoví miláčci za miliony. V čem se vozí české celebrity?

- Magazín autor: Inzerce

Automobilky sází na spojení tuzemských celebrit a luxusu na čtyřech kolech. Některé české stálice si kupují vlastní automobily, jiní je dostávají přímo od sponzorů. Podívejte se, jaké vozy vystřídal Leoš Mareš a kdo se řízení raději vyhýbá.

zdroj: Unsplash.com

Mezi milovníky honosných automobilů patří bezesporu moderátor a bavič Leoš Mareš. Jeho garáž hostila kousky jako legendární červené Ferrari, Porsche Cayenne nebo Lamborghini Aventador, které stojí v přepočtu 8,5 milionu Kč.

Kromě luxusu sází i na praktičnost
S věkem ale zřejmě zraje i moderátorův vkus na vozidla. Bílý Rolls-Royce Cullinan s ikonickou soškou Spirit of Ecstasy na přední kapotě je synonymem majestátnosti, ale překvapivě i praktičnosti, jelikož jde o SUV. Jedná se o nejdražší model tohoto typu na světě. V přepočtu vyjde přes 8 milionů Kč. Ani Mareš však nezapomíná na bezpečnost a vybírá kvalitní pojištění na cesty. Povinné ručení si online nyní můžete sjednat s 20% slevou.

Elegantní plechový miláček s příběhem
Že je tato značka auta spíše uměním než obyčejnou kovovou konstrukcí, potvrzuje i pohádkový herec Pavel Trávníček. Svůj elegantní Rolls Royce Silver Shadow pronajímá, a tak se v něm můžete za nemalý poplatek svést. Součástí služby je i herec v roli řidiče, který poskytne exkurz do minulosti vozidla.

Automobil totiž patřil ve druhé polovině 20. století britskému poslanci Jeremy Thorpemu. O něm je natočena třídílná minisérie od BBC s názvem Skandál po anglicku inspirována politikovým životem. Seriál pojednává o vysoce postaveném politikovi, který naváže homosexuální vztah s mladíkem z nižší společenské vrstvy.

Rozhoduje hlavně pohodlí
Dlouholetou náklonost k automobilům BMW si pěstuje bývalá první dáma Dagmar Havlová. A to zejména pro jejich spolehlivost, pohodlnost a rychlost. V roce 2012 se také stala ambasadorkou této značky.

Devatenáctinásobná zlatá slavice Lucie Bílá sice neřídí, v autě si ale potrpí na pohodlí. Mezi její miláčky patří Mercedez-Benz a přiznává, že vůz je tak trochu jejím druhým domovem. Když obráží různá turné, slouží jí jako noclehárna, jídelna a někdy i maskérna. Oblíbená zpěvačka se tak neobejde bez osobního řidiče. Herec Pavel Liška si s maličkostí, jako je řidičák, nedělal příliš starostí, když jezdil dobrých deset let „bez papírů“.

Tagy: inzerce

Zdroje: Inzerce