zavřít

Konečně! Oficiální svatební fotografie Iana Somerhaldera a Nikki Reed jsou tady

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Na Internetu se objevily ohromující snímky z "upíří svatby snů", která se konala na jaře v Topanga Canyon. A nutno uznat, že hvězdnému páru to na nich opravdu hodně sluší! Ostatně, podívejte se a posuďte sami.

zdroj: Tisková zpráva

Jednu svatební fotografii Iana a Nikki jsme vám sice již přinesli, ovšem ta neměla právě dobrou kvalitu. V květnu – přesně jeden měsíc od sňatku – sedmadvacetiletá herečka nahrála na Instagram alespoň toto krátké video. Oficiálních snímků jsme se však dočkali až teď v září. Získal je časopis Brides a několik z nich zveřejnil na svém webu.

Připomeňme, že snoubenci si přáli co možná nejintimnější obřad. "Všechno bylo o jídle, tanci a lásce," uvedli. O hudební složku se postarala soulová zpěvačka Ellis Hall.

Ian a Nikki svatební foto zdroj: Tisková zpráva

Reed se vdávala v šatech od Claire Pettibone, kterou označila za "vynikající návrhářku s nejúžasnější energií".

"Pracovat s ní, to byl absolutní sen. Od okamžiku, kdy jsme se potkali, jsme byli na stejné straně," svěřila magazínu People.

Ian a Nikki svatební foto zdroj: Tisková zpráva

Nikki a Ian rozhodně neztráceli čas – poprvé spolu byli spatřeni v červenci loňského roku, letos v lednu oznámili zasnoubení a v dubnu stanuli před oltářem.

"Ještě nikdy jsem se nesetkala se dvěma lidmi, kteří by byli duševně spřízněni víc než oni," prohlásila krátce poté Somerhalderova kolegyně z Upířích deníků Kat Graham. "Jsou prostě naprosto úžasní."

Souhlasíme!

Tagy: svatba svatební fotografie


Osobnosti a filmy v článku