zavřít

Konečně! Ewa Farna se rozhodla shodit nadbytečná kila

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Ewa jde do sebe. Rozhodla se shodit tolik probíraná kila a pravidelným cvičením snad dospěje opět ke štíhlé linii.

zdroj: Facebook

Čerstvá dvacátnice zpěvačka Ewa Farna se definitivně rozhoupala a chce shodit nějaké to kilo dolu. Její často probíraná nadváha nabírala stále větších rozměrů. Nedávno se zpěvačka ukázala na koncertu v Polsku jako předskokanka Nelly Furtado a je pravda, že působila poněkud korpulentně.

Jinak tomu nebylo ani v jejím novém klipu Znak, který nazpívala v polštině. Ewa sice vypadá ve videu rozkošně, nicméně nadváha lichotí málokomu. Nyní se tedy rozhodla, že půjde do sebe a se svou váhou zatočí.

Ewa Farna zdroj: tisková zpráva

Pro polský lifestalový magazín se Ewa přiznala, že její nadváhu způsobil hektický životní styl. Po závěrečných zkouškách na vysoké škole, kterou navštěvuje, se přestěhovala do Varšavy. Tam  začal její pracovní kolotoč, kdy porotcovala v SuperStar, stále cestovala a koncertovala. Jak je známo, čas na kvalitní stravu a spánek jde stranou. Po ruce Ewě byly jen fastfoody a nezdravé energetické nápoje na doplnění energie, což způsobila nárůst kil na jejím těle.

Ewa Farna zdroj: tisková zpráva

Nyní je Ewa odhodlaná začít znovu a správně. Nechala si poradit od odborníků a chce začít pravidelně cvičit a dobře se stravovat jídly v malých dávkách. Zpěvačka se přiznala, že stresové situace ráda řeší konzumací jídla, především pak nezdravými pamlsky, které jsou nejčastěji po ruce.

 

 

Tagy: cviceni nadváha fitness zdravá výživa


Osobnosti a filmy v článku