zavřít

Kluci z One Direction ukázali v traileru k novému filmu fotky z dětství

- Magazín autor: Kateřina Vodrážková

Populární britská chlapecká kapela One Direction na internetu představila trailer k dokumentu ze svého velkého turné s názvem Up All Night World Tour, které skončilo v prosinci 2011.

Kapela vzešla v roce 2010 z anglické taletové soutěže X Factor, kde jednotliví členové Zayn Malik, Harry Styles, Liam Payne, Louis Tomlinson a Niall Horan soutěžili každý sám za sebe. Porotu natolik zaujali, že jim navrhla, aby vystupovali všichni dohromady a nyní je z nich jedna z nejpopulárnějších formací současné britské scény.

Kapela natočila během svého turné z roku 2011 dokument, který poběží letos v létě v kinech a fanoušci se mohou těšit na mnoho záběrů z jejich soukromí, kde kluci například ukázali fotky z rodinného alba, kde jsou ještě jako děti.

One Direction

V jednom záběru také kluci dovádějí do půl těla nazí, v dalším zase Zayn Malik hovoří se svou matkou: "Ty pláčeš mami? Přestaň, nebo začnu brečet taky!" říká jí lítostivě Zayn. Pro kluky je těžké opouštět na tak dlouhou dobu svou rodinu a diváci to z jejich videa mohou vycítit, protože některé záběry jsou hodně emotivní.

Trailer začíná slovy zpěváka Nialla: "Díky vám jsme číslo jedna v 37 zemí světa!"

Tagy: rodina dokument X Factor Up All Night World Tour 2011 Trailer


Osobnosti a filmy v článku