zavřít

Kim Kardashian poprvé ukázala syna, Veronika Kopřivová svého nového přítele!

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Chcete vědět, jaké zajímavé příspěvky se během uplynulého týdne objevily na profilech vašich oblíbených osobností? Přečtěte si následující článek a dozvíte se to.

Veronika Kopřivová a její nový přítel

Veronika Kopřivová a její nový přítel,zdroj: Instagram

Eva Longoria

Nedávno zasnoubená Eva Longoria zveřejnila snímek, na kterém pózuje ve svatebních šatech. Pokud si však myslíte, že jde o tytéž, ve kterých se bude vdávat, bohužel se mýlíte – tyhle byly „pracovní“.

eva

Kim Kardashian

Kim Kardashian se vůbec poprvé pochlubila malým Saintem. Jako by z oka vypadl svému tatínkovi!

kim

Cindy Crawford 

Ze Cindy Crawford se stala padesátnice. Při této příležitosti na Instagramu vystavila povedenou momentku z oslavy svých jednadvacetin. „Mé 21. narozeniny. Dort říká 'Co bude dál?' – teď už to vím!“ uvedla u ní.

cindy

Veronika Kopřivová

Mladá modelka Veronika Kopřivová vypustila do světa fotku, na které se tulí ke svému novému příteli – slavnému hokejistovi Jaromíru Jágrovi.

verunka

Miley Cyrus

Známá hambářka Miley Cyrus se zase předvedla nahoře bez…. a s cigaretou v ústech. Copak to asi kouří?

miley

Kanye West

Kanye West se údajně potýká s velkými dluhy a proto prostřednictvím Twitteru poprosil Marka Zuckerberga o miliardu USD na realizaci svých plánů. „Drahý Kanye Weste. Pokud se chystáš požádat CEO Facebooku o miliardu dolarů, možná bys to neměl dělat na Twitteru,“ vzkázal mu bývalý softwarový inženýr Facebooku jménem Steven Grimm. Sám Zuckerberg nereagoval.

kanye

Eva Decastelo se rozhodla, že tak trochu zvedne sebevědomí ženám, která si nemohou dovolit silikony. Proto na Instagramu rozjela tzv. podprsenkovou výzvu, v rámci které průběžně publikuje detailní selfie svého bujného dekoltu. „Všechna ňadra mohou vypadat skvěle s dobrou podprsenkou. Podprda zkrátka všechno zachrání,“ komentovala to v rozhovoru pro server Super.cz.

2598602_

Tagy: sociální sítě drby

Zdroje: Facebook,Twitter,Instagram


Osobnosti a filmy v článku