zavřít

Kim Cattral: Nepotřebuju chlapa, stačí mi kočka

- Magazín autor: red

Herečka Kim Cattrall nepotřebuje k životu chlapa, úplně si vystačí svobodná se svojí kočkou Kobi. A tam, kde Kobi je, tam se cítí hvězda filmu Sex ve městě doma. V současnosti se tak cítí být doma v Londýně, kde Kobi čeká na paničku, která létá po světě kvůli natáčení.

„Domov je teď v Londýně, protože tam je moje kočka Kobi. Já jsem si ji tam přivezla. Není nic lepšího, než když je člověk svobodný, pak přijede domů a tam na něj čeká kočka,“ tvrdí třiapadesátiletá <a href="http://www.osobnosti.cz/kim-cattrall.php">Kim</a>.

V současnosti je zrovna v Londýně, kde na West Endu vystupuje v divadelní hře Private Lives. A když se večer vrací do prázdného bytu, v němž žije jen její kočka, nemá pocit, že by jí něco chybělo.

„Je to fajn, skutečně je to fajn. Nepotřebuji děti, jsem skvělá teta a mám spoustu přátel, co mají děti. Na konci dne ráda přijdu domů, kde je naprostý klid a já můžu relaxovat,“ dodala <a href="http://www.osobnosti.cz/kim-cattrall.php">Cattrall</a> v rozhovoru pro britský magazín Hello.