zavřít

Kendra Wilkinson o údajné nevěře svého manžela: „Nevím, čemu mám věřit“

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Hank Baskett čelí spekulacím, podle kterých svou krásnou ženu podváděl s transsexuálním modelem.

Když devětadvacetiletá herečka a modelka jednoho krásného červnového večera relaxovala doma se svým mužem Hankem a jejich pětitýdenní dcerkou Alijah Mareh, měla pocit, že momentálně nemůže být šťastnější.

Pak ale zazvonil telefon.

„Byl to můj agent a ptal se, jestli je Hank právě teď někde poblíž. Já zalhala, že není a zeptala se, proč to chce vědět. A on mě úplně šokoval sdělením, že o něm kolují pověsti, podle kterých mě nejen pět let podváděl, ale ještě navíc s transsexuálním modelem!“ prozradila Kendra magazínu People.

Kendra Wilkinson

„Když jsem se na to Hanka zeptala, chtěl vědět, jestli si z něj nedělám srandu a pak mi řekl, že je to šílenství. … Tak jsem mu věřila,“ dodala.

Hvězda reality show The Girls Next Door se následně stáhla do ústraní. Komunikaci na sociálních sítích omezila na minimum a až doteď odmítala poskytovat rozhovory – především kvůli tomu, že jí stále pronásledují pochybnosti o manželově pravdomluvnosti a věrnosti.

„Vážně nevím, čemu mám věřit. Jenže tohle je skutečný život. Opravdu se to děje. Byly to nejtěžší čtyři měsíce mého života,“ uzavřela.

Tagy: nevěra vztahy manželská krize


Osobnosti a filmy v článku