zavřít

Kdo si odnesl ocenění z American Music Awards?

- Magazín autor: Tevi

Včera se v Los Angeles konalo udílení cen American Music Awards. Podívejte se, kdo si odnesl jaké ocenění.

Nebyla by to pořádná akce, kdyby na ní chyběla královna twerkingu. Miley dorazila na udělování cen v bílém kostýmu, což napovídalo tomu, že nějaké to svlíkání a odhazování svršků přijde na řadu. Miley pak vystoupila v podivných bikinách a zazpívala píseň Wrecking Ball. Tento večer si žádné ocenění neodnesla.

Katy Perry své fanoušky překvapila image japonské gejši. Na sobě měla stylové šaty i účes a zazpívala píseň Unconditionally. Jako další svou show předvedla Kesha, Justin Timberlake, Jennifer Lopez, Rihanna, One Direction, Lady Gaga, Christina Aquilera. 

Justin Timberlake se stal nejvíce oblíbeným mužem v kategorii Pop/Rock, oblíbený umělec v kategorii Soul/R&B, Oblíbené album v kategorii Soul/R&B.

Justin Timberlake

Rihanna zvítězila v kategorii oblíbená zpěvačka  R & B a zároveň jako první v historii se stala ikonou AMA.

Rihanna

Taylor Swift si odnesla cenu za oblíbené album v kategorii Country, oblíbená zpěvačka v kategorii Country, oblíbená ženská umělkyně v kategorii Pop/Rock a také se stala umělkyní roku.

Taylor Swift

Macklemore & Ryan Lewis získali cenu za nejoblíbenější album v kategorii Rap/Hip-Hop a také nejoblíbenější kapela v kategorii Country a skupina.

Macklemore

Imagine Dragons se stali nejoblíbenějšími umělci v kategorii Alternativní rock

Imagine Dragons

Marc Anthony získal nejvyšší příčku v kategorii Latinskoamerické hudby.

Marc Anthony _2

One Direction vyhráli kategorii nejoblíbenější album Pop/Rock (album Také me home) a nejoblíbenější kapelu.

One Direction

Ariana Grande-Butera se stala objevem roku

Ariana Grande

 

Florida Georgie Line ft. Nelly za píseň Cruise jsou písní roku, Avicii získali vítězství na pozici oblíbená alektorinická a taneční hudba. Luke Bryan se stal oblíbeným mužským interpretem v kategorii Country, Maroon 5 vyhráli v kategorii starších kapel. Matthew West se stal oblíbeným umělcem, Pitch Perfect vyhráli Top soundtrack.

 

Tagy: ocenění American Music Awards


Osobnosti a filmy v článku