zavřít

Katy Perry a John Mayer se už potřetí rozešli

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Tak tomuhle se říká vztah jako na houpačce. Katy a John se stále rozcházejí a zase se k sobě vracejí. Jak dlouho bez sebe vydrží tentokrát?

Pár se naposledy rozdělil loni v létě a pak znovu v říjnu. Nyní se situace opakuje a to navzdory tomu, že ještě nedávno to vypadalo na svatbu. Katy dokonce nějakou dobu nosila rubínový prsten.

"Je to velmi smutné," uvedl nejmenovaný zdroj z jejich okolí. "Ale není všem dnům konec. Uvidíme, jak se věci vyvinou dál," dodal optimisticky. Další z přátel hvězdného páru konstatoval, že Katy si stále nechává pootevřená vrátka pro případ, že by se chtěla k Johnovi vrátit.

Russell Brand

Není to tak dlouho, co si pětatřicetiletý zpěvák pochvaloval, jak moc je ve vztahu šťastný. "Poprvé v životě vůbec nemám pocit, že bych chodil s celebritou," řekl John. "Je těžké to vysvětlit, ale… pro mě je to něco velmi lidského." Stejně tak připustil, že už přemýšlel i o manželství: "Samozřejmě! Myslím, že jsem stále kluk z Connecticutu. To se zkrátka dělá," konstatoval Mayer.

Mezitím Russell Brand – který se s Katy rozvedl v červenci minulého roku – veřejně přiznal, že jejich 14-ti měsíční manželství bylo vratké už od samotného začátku. Je tedy otázkou, zda by měl John kvůli nevydařenému zasnoubení truchlit nebo být naopak za rozchod vděčný.

...

Tagy: rozchod Prsten


Osobnosti a filmy v článku